info@emmdanismanlik.com 0312 436 09 72

EMM DANIŞMANLIK


EMM Danışmanlık, kendini kalite hizmetlerine adamış, dinamik ve genç bir kadro tarafından, iş dünyasına kalite çözümleri üretmek ve firmalara iş hayatında yol danışmanlığı yapabilmek amacıyla kurulmuş bir danışmanlık firmasıdır. Firma merkezimiz Ankarada’dır. KOSGEB ve Kalkınma Bakanlığı Hibe Destek Programları kapsamında bir çok kurum ve kuruluşa yatırım destekleri konusunda danışmanlık hizmetleri sunan EMM Danışmanlık, BİLKENT, ODTÜ, BAŞKENT ve ÇANKAYA Üniversitesi gibi Türkiye’nin tanınmış üniversitelerinden mezun, alanlarında uzman, genç ve dinamik kadrosu ile siz değerli yatırımcılara hizmet vermektedir.


Firmamız; sektörel çözüm ortakları ile ortak işbirliği içerisindedir. Sınırsız müşteri memnuniyeti, güven, bilgiyi paylaşma ve sürekli gelişme temel prensiplerine bağlı personeli ile kalitenin hiçbir zaman tesadüf olmadığı ve kaliteye bilinçli çabalar sonucunda ulaşıldığının şuuruyla çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.


Kadromuz, eğitimciler, danışmanlar, denetçiler ve sektör uzmanlarından meydana gelmektedir. Kadromuzun ortak özelliği: İşini iyi bilen, kolay ulaşılabilir, güven duyulan, bilgiyi paylaşmaktan zevk alan kişilerin kadromuzda görev yapmasıdır. EMM Danışmanlık, “Başarı tamamen üretmekten ve inovasyondan geçer” politikası ile sektörde yaşanan tüm gelişmeleri kendisi ve hizmet verdiği kuruluşlar adına sürekli takip ederek uygulamaya koymaktadır.